Wyniki Turnieju Piłki Siatkowej Zakładów Pracy, Firm i Instytucji o Puchar Starosty Limanowskiego

Turniej piłki siatkowej o Puchar Starosty 13.12.2019

13.12.2019 na hali sportowej przy ZS nr 1  w Limanowej odbyły się zawody w piłce siatkowej o Puchar Starosty Limanowskiego. Mogły w nich brać udział firmy, zakłady pracy oraz instytucje z terenu powiatu.

Organizatorami zawodów były: Starostwo Powiatowe w Limanowej, ZPO oraz  Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Powiatu Limanowskiego.

Do rywalizacji stanęło osiem drużyn, a wyniku odprawy z opiekunami i losowania ustalono kolejność rozgrywania meczy w dwóch grupach A, B, według systemu „każdy z każdym”.

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami poszczególnych spotkań:

WYNIKI TURNIEJU PIŁKI SIATKOWEJ ZAKŁADÓW PRACY, FIRM I  INSTYTUCJI O PUCHAR STAROSTY LIMANOWSKIEGO

Turniej piłki siatkowej o Puchar Starosty 13.12.2019 Turniej piłki siatkowej o Puchar Starosty 13.12.2019

Turniej piłki siatkowej o Puchar Starosty 13.12.2019