Starostwo Powiatowe w Limanowej
ul. Józefa Marka 9
34-600 Limanowa

Wystawa fotografii Renaty Michalczyk pod tytułem ,,Cabo Verde”

Plakat Wystawy Fotografii

Miejska Galeria Sztuki działająca przy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Limanowej zaprasza na wernisaż wystawy fotografii Renaty Michalczyk pod tytułem ,,Cabo Verde’’.

Czy ktoś z was zastanawiał się jak wygląda życie na Wyspach Zielonego Przylądka? Dzięki wystawie fotografii organizowanej w Miejskiej Galerii Sztuki w Limanowej dnia 27.01.2022 r. (czwartek) o godzinie 17:00 pod tytułem ,,Cabo Verde’’ Renaty Michalczyk poznacie inny świat. Czym jest ten inny świat? To miejsce pełne mocy kolorów, egzotycznych roślin, dzikich zwierząt, nieznanych nam zjawisk kulturowych. Uwiecznione w kadrze fragmenty krajobrazu jak również ludzie mieszkający w tym pięknym rejonie świata to swego rodzaju historia opowiedziana oczami autorki wystawy. Tak odległe, fascynujące miejsce będzie można poznać podczas wernisażu.

Renata Michalczyk-artysta fotografik AFIAP, AFRP. Jest członkiem Międzynarodowej Federacji Sztuki Fotograficznej, Fotoklubu Rzeczpospolitej Polskiej oraz Krynickiego Towarzystwa Fotograficznego. Swe prace prezentuje na wystawach w kraju oraz za granicą. Jest laureatką wielu konkursów fotograficznych. Za pracę na rzecz upowszechniania sztuki fotograficznej otrzymała w 2018 roku odznaczenie Starosty Nowosądeckiego: Złote Jabłko Sądeckie.

Plakat dotyczacy wystawy fotografii Renaty Michalczyk