Powiat Limanowski

Oficjalny portal

Wystawa prac Kazimierza Mordarskiego w Powiatowym Centrum Informacji Turystycznej.

W Powiatowym Centrum Informacji Turystycznej w Limanowej można już od dzisiaj podziwiać obrazy Kazimierza Mordarskiego. Ten pochodzący z Łukowicy artysta, od ponad 20 lat jest mieszkańcem Przyszowej – Berdychowa. Kazimierz Mordarski Tworzy swoje obrazy techniką olejną oraz techniką suchej pasteli. Ponadto artysta zajmuje się też małymi formami witrażowymi i naprawą uszkodzonych malowideł.

Tematy moich prac stale się zmieniają. Ostatnio dominują zwierzęta, ale dużo jest także kwiatów, pejzaży, są sceny rodzajowe, batalistyka, portrety, czasem trochę abstrakcji. – opisuje swoje obrazy sam ich Twórca – […] zapraszam do obejrzenia moich prac z ostatnich dwóch lat, a ponieważ wystawa ma miejsce w Limanowej, nie zabrakło również kilku limanowskich akcentów. – zapewnia autor.

Warto przyjść do Centrum Informacji Turystycznej, by poznać lub na nowo odkryć twórczość tego niezwykle utalentowanego artysty, dla którego inspiracją od samego początku była  rodzinna ziemia: jej przyroda, kultura oraz ludzie.

Zapraszamy serdecznie!

Wystawa prac Kazimierza mordarskiego w PCIT  Wystawa prac Kazimierza mordarskiego w PCIT Wystawa prac Kazimierza mordarskiego w PCIT Wystawa prac Kazimierza mordarskiego w PCIT

Wystawa prac Kazimierza mordarskiego w PCIT Wystawa prac Kazimierza mordarskiego w PCIT  Wystawa prac Kazimierza mordarskiego w PCITWystawa prac Kazimierza mordarskiego w PCIT

2020-05-28 03:46:29, „Starostwo Powiatowe w Limanowej", „powiat.limanowa.pl”

ul. Józefa Marka 9
34-600 Limanowa