Wystawa prac Marty Sobczak – Piętoń w Powiatowym Centrum Informacji Turystycznej w Limanowej

Przez cały sierpień w Powiatowym Centrum Informacji Turystycznej w Limanowej (Rynek 25) można zwiedzać wystawę prac Marty Sobczak – Piętoń – artystki pochodzącej z gminy Tymbark.

Wystawa prezentuje malarstwo akwarelowe i olejne, którego tematyką są przede wszystkim malownicze górskie pejzaże, piękno przyrody i natury we wszystkich jej odcieniach.

Marta Sobczak-Piętoń– urodzona w Limanowej, mieszka w Podłopieniu. Ukończyła Wydział Sztuki na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Dyplom z projektowania graficznego uzyskała w 2009 roku. Brała udział w wielu wystawach, prezentując swoje prace w technice olejnej, akwarelowej, rysunki, grafiki. Najczęściej podejmuje tematykę pejzażu oraz kwiatów. Obecnie pracuje jako nauczyciel, a także prowadzi własną Pracownię plastyczną Wachlarz, w której pod czujnym okiem rozwijają swoje talenty dzieci oraz młodzież. Oprócz tego prowadzi liczne warsztaty plastyczne, realizuje malowidła ścienne oraz zamówienia indywidualne.

Prace artystki oraz podopiecznych pracowni można oglądać na profilu społecznościowym Facebook.

Zapraszamy do zwiedzania wystawy!