XI Powiatowe Zawody dla Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych

przedstawiciele władz powiatu limanowskiego oraz gmin z terenu powiatu

22 czerwca na stadionie Turbacz w Mszanie Dolnej odbyły się XI Powiatowe Zawody dla Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z terenu powiatu limanowskiego. W zawodach wzięło udział 17 drużyn 6 dziewczęcych i 11 chłopięcych.

Komisję sędziowską powołał Komendant Powiatowy PSP w Limanowej mł. bryg. Wojciech Frączek, a sędzią głównym zawodów był asp. sztab. Czesław Kulig. Wśród zaproszonych gości buli m.in. Wiesław Janczyk – Poseł na Sejm RP, Agata Zięba – Wicestarosta Limanowski, Grzegorz Wójcik – Radny Powiatu Limanowskiego oraz przedstawiciele władz samorządowych z terenu powiatu. Zawody rozegrane zostały w dwóch konkurencjach: ćwiczenia bojowe i bieg sztafetowy 400 m z przeszkodami. Końcowe wyniki XI Powiatowych Zawodów dla Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych przedstawiają się następująco:

Wyniki zawodów w grupie dziewcząt:
1 miejsce – OSP Szyk
2 miejsce – OSP Laskowa
3 miejsce – OSP Jodłownik
4 miejsce – OSP Wilkowisko
5 miejsce – OSP Zbludza
6 miejsce – OSP Młyńczyska

Wyniki zawodów w grupie chłopców:
1 miejsce – OSP Jodłownik
2 miejsce – OSP Wilkowisko
3 miejsce – OSP Podłopień
4 miejsce – OSP Krasne Lasocice
5 miejsce – OSP Szyk
6 m miejsce – OSP Młyńczyska
7 miejsce – OSP Kisielówka
8 miejsce – OSP Zbludza
9 miejsce – OSP Sadek
10 miejsce – OSP Stara Wieś
11 miejsce – OSP Szczyrzyc

przedstawiciele władz i druiżyn zwycieskich

Drużyny, które zajęły miejsca na podium oprócz pucharów i dyplomów otrzymały nagrody i upominki ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Limanowej oraz Małopolskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP. Wszystkie pozostałe drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy.