Starostwo Powiatowe w Limanowej
ul. Józefa Marka 9
34-600 Limanowa

XXI Dziecięcy Festiwal Kolędowy w Szczawie – zapraszamy!

dzieci w strojach regionalnych śpiewaja kolędy

Okres noworoczny to wiele okazji do wspólnego kolędowania – jedną z nich będzie odbywający się w dniach 20 – 21.01.2018 r. XXI Dziecięcy Festiwal Kolędowy w Szczawie „Kolędować każdy może”.

Wydarzenie to, odbywające się już po raz XXI, jest okazją do zapoznania się z bogatą polską tradycją kolędniczą, docenieniem najmłdoszych talentów muzycznych oraz możliwością podtrzymywania lokalnych obrzędów bożonarodzeniowych.

Przegląd współfinansowany jest ze środków powiatu limanowskiego, a honorowy patronat nad wydarzeniem objął Starosta Limanowski Jan Puchała.

Poszczególni uczestnicy, zakwalifikowani do udziału w festiwalu, prezentować będą zarówno kolędy w tradycyjnych jak i własnych aranżacjach muzycznych.

W programie dwudniowego festiwalu, oprócz konkursu uczestników i koncertu laureatów przewidziany jest również występ gościnny Orkiestry Dętej im. Św. Floriana ze Szczawy oraz „Festiwalowa loteria fantowa”.

Z pewnością nie zabraknie bożonarodzeniowej atmosfery, tradycyjnych i lubianych kolęd w świetnym wykonaniu oraz atrakcji dla najmłodszych.

Film promocyjny Festiwalu dostępny pod linkiem:

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

fot. Dziecięcy Festiwal Kolędowy w Szczawie, KSM Szczawa