XXI Plebiscyt na Najpopularniejszego Piłkarza i Trenera 2018 roku

W sobotę, 23 lutego br.  w restauracji „Siwy Brzeg” w Limanowej odbyło się uroczyste podsumowanie XXI Plebiscytu na Najpopularniejszego Piłkarza i Trenera Ziemi Limanowskiej 2018 roku. W wydarzeniu wziął udział m.in. Starosta Limanowski Mieczysław Uryga.

Wśród zaproszonych gości pojawili się również m.in. prezes Małopolskiego Związku Piłki Nożnej – Ryszard Niemiec, prezes Okręgowego Związku Piłki Nożnej – Robert Koral, burmistrz Limanowej, przedstawiciel Urzędu Miasta w Mszanie Dolnej oraz wójtowie poszczególnych gmin powiatu limanowskiego. Puchary i nagrody dla najlepszych wręczył m.in. Starosta Limanowski Mieczysław Uryga.

ZOBACZ TUTAJ: Nagrodzeni w poszczególnych kategoriach