XXII Powiatowy Dziecięcy Festiwal Kolędowy „Kolędować każdy może”

Występ kapeli CIUPAGA na scenie podczas festiwalu kolęd

Rozśpiewanych młodych mieszkańców naszego powiatu coraz więcej!  W tym roku na XXII Powiatowy Dziecięcy Festiwal Kolędowy „Kolędować każdy może” wpłynęło  154 zgłoszeń w tym 127 solistów i 27 duetów. Zobaczcie listę zwycięzców.

XXII Przegląd odbywał się w dniach 12 – 13 stycznia w Szkole Podstawowej nr 1 w Szczawie. Przesłuchania miały miejsce w sobotę 12 stycznia, natomiast wręczenie nagród i występy laureatów odbyły się dzień później w niedzielę. Przed ogłoszeniem wyników na scenie wystąpił góralski zespół CIUPAGA, który porwał serca całej publiczności. Następnie rozdano dyplomy, maskotki i słodycze w dla uczestników w czterech kategoriach wiekowych: przedszkolna: od lat 3 do klasy 0; młodsza szkolna: od klasy 1 do klasy 3; starsza szkolna: od klasy 4 do klasy 6 oraz gimnazjalna: klasy 7 i 8 SP oraz klasa 3 gimnazjum.

WYNIKI XXII Powiatowego Dziecięcego Festiwalu Kolęd 2019

Nagrody dla laureatów wręczyli przedstawiciele Powiatu: Starosta Mieczysław Uryga, Wicestarosta Agata Zięba oraz Przewodnicząca Rady Ewa Filipiak.

Po koncercie laureatów odbyła się „Festiwalowa loteria fantowa” oraz występ zespołu Piko Band

XXII Powiatowy Dziecięcy Festiwal Kolędowy „Kolędować każdy może” odbył się w dniach. Głównymi organizatorami festiwalu było Starostwo Powiatowe, Gmina Kamienica, Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży – Oddział Szczawa, Parafia p.w. NSPJ w Szczawie oraz Szkoła Podstawowa nr 1 w Szczawie.

FOTORELACJA DZIEŃ 1 i DZIEŃ 2