Za nami kolejna „Niedziela z Gorczańskim Parkiem Narodowym”

W niedzielę 15 sierpnia br. w Lubomierzu – Rzekach na polanie Trusiówka w godzinach od 14:00 do 18:00 odbyła się „Niedziela z Gorczańskim Parkiem Narodowym”. Kolejny w tym w tym sezonie letni piknik, był okazją poznania walorów przyrodniczych i kulturowych Gorców i Beskidu Wyspowego. Jednym z partnerów wydarzenia był Powiat Limanowski.

Podczas niedzielnego pikniku, który zgromadził wielu uczestników z terenu powiatu limanowskiego i całej Polski można było skorzystać z wielu atrakcji przygotowanych przez organizatorów, w tym: przyrodniczych  quizów i zabaw, konkursów, warsztatów oraz gier plenerowych . Ponadto można było zasięgnąć informacji na temat bezpiecznego wypoczynku podczas wakacyjnych wycieczek w plenerze. Do pobrania dostępne były dla uczestników również materiały informacyjne dotyczące regionu przekazane przez Powiat Limanowski.

 

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji „Niedzieli z Gorczańskim Parkiem Narodowym” w Lubomierzu – Rzekach oraz uczestnikom tego wydarzenia.

 

źr./fot.: Gorczański Park Narodowy

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content