Zakończył się pierwszy etap Dziecięcej Triady Artystycznej 2020

Dziecięca triada artystyczna 2020 - laureaci etapu powiatowego

10 marca br. zakończył się I etap tegorocznej edycji cyklu konkursów pod wspólnym tytułem „Dziecięca Triada Artystyczna”, który odbywa się pod patronatem Burmistrza Miasta Limanowa, a  organizowany jest od wielu już lat przez Limanowski Dom Kultury .

Od godz. 10:00, w tymczasowej sali kinowo-widowiskowej przy ul. Łososińskiej 23, trwały przesłuchania uczestników Małego Konkursu Recytacji Poezji Dla Dzieci. Następny etap tj. w Spotkania Śpiewających Dzieci odbędzie się już we wtorek,  24 marca br., również w sali kinowo-widowiskowej przy ul. Łososińskiej 23 od godz. 10:00 .

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Galerię zdjęć z wydarzenia można zobaczyć TUTAJ.
Poniżej można natomiast zapoznać się z pełnym protokołem konkursowym:

PROTOKÓŁ
MAŁEGO KONKURSU RECYTACJI POEZJI DLA DZIECI,
który odbył się w Limanowskim Domu Kultury dnia 10 marca 2020 r.
DZIECIĘCA TRIADA ARTYSTYCZNA 2020
pod patronatem Burmistrza Miasta Limanowa

Komisja w Składzie:
– mgr Paulina Ablewicz – kierownik Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Nowym Sączu, Filia w Limanowej
– mgr Katarzyna Sochacka-Wilk – nauczyciel języka polskiego w I Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława Orkana w Limanowej
– mgr Ewa Górszczyk – nauczyciel języka polskiego w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. ks. prof. Józefa Tischnera w Limanowej

po wysłuchaniu 25 uczestników w czterech kategoriach wiekowych, postanowiła przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

W KATEGORII I – przedszkole (od 5 lat), klasa „0”

I miejsce ex aequo otrzymują Martyna Gancarczyk z Miejskiego Przedszkola nr 1 w Limanowej, Adam Trzópek z Miejskiego Przedszkola nr 2 w Limanowej oraz Maksymilian Lis ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Limanowej.
II miejsce ex aequo otrzymują Anna Stypuła z Miejskiego Przedszkola nr 2 w Limanowej, Szymon Jurek z Miejskiego Przedszkola nr 4 w Limanowej oraz Antonina Zawada z Przedszkola „Słoneczko” w Limanowej.
III miejsce ex aequo otrzymują Olga Karpierz z Miejskiego Przedszkola nr 1 w Limanowej, Amelia Borycz z Miejskiego Przedszkola nr 4 w Limanowej oraz Kacper Sułkowski z Niepublicznego Przedszkola Integracyjnego „Chatka Małego Skrzatka” w Limanowej.
Wyróżnienie ex aequo otrzymują Karolina Kaim z Niepublicznego Przedszkola integracyjnego „Chatka Małego Skrzatka” w Limanowej, Zuzanna Trojanowicz z Niepublicznego Przedszkola im. bp. Piotra Bednarczyka w Limanowej oraz Paweł Banaś ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Limanowej.

W KATEGORII II – I-III klasa szkoły podstawowej

I miejsce ex aequo otrzymują Julia Dutka z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Limanowej oraz Ewa Młynarczyk ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Limanowej.
II miejsce otrzymuje Tomasz Radzik z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Limanowej.
III miejsce ex aequo otrzymują Julia Abram ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Limanowej oraz Laura Ewert z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Limanowej.
Wyróżnienie ex aequo otrzymują Maria Jeż z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Limanowej oraz Karol Mól ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Limanowej.

W KATEGORII III – IV-VI klasa szkoły podstawowej

I miejsce otrzymuje Karol Frączek z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Limanowej.
II miejsce otrzymuje Aleksandra Furtak z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Limanowej.

W KATEGORII IV – VII i VIII klasa szkoły podstawowej

I miejsce otrzymuje Justyna Kociołek z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Limanowej.
II miejsce otrzymuje Michał Giza z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Limanowej.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i książki, a także słodki poczęstunek, ufundowane przez Limanowski Dom Kultury. Za uzyskanie pierwszych miejsc oraz wyróżnień laureaci otrzymali nagrody książkowe i dyplomy.

źródło: LDK Limanowa