Starostwo Powiatowe w Limanowej
ul. Józefa Marka 9
34-600 Limanowa

Zakupiono przenośny koncentrator tlenu ,,Air FreeStyle 5”

Zdjęcie koncentrator tlenu ,,Air FreeStyle 5”

Wydział Bezpieczeństwa, Zarządzania Kryzysowego i Spraw Obywatelskich Starostwa Powiatowego w Limanowej z inicjatywy Starosty Jana Puchały oraz Zarządu Powiatu Limanowskiego dokonał zakupu przenośnego koncentratora tlenu ,,Air FreeStyle 5”.

Urządzenie dedykowane jest dla osób cierpiących na choroby serca, płuc i inne choroby związane z układem oddechowym, zakup koncentratora pomocny będzie dla pacjentów korzystających z dodatkowego źródła tlenu znajdujących się na terenie placówek służby zdrowia. Koncentrator tlenu jest urządzeniem przenośnym umożliwiającym prowadzenie tlenoterapii w dowolnych warunkach. Podawanie tlenu odbywa się w sposób pulsacyjny i jest uruchamiane wdechem. Zakupione urządzenie jest szczególnie przydatne dla osób stosujących tlenoterapię, które pracują, podróżują oraz prowadzą aktywny tryb życia.

Zaletami urządzenia jest:

• praca w dowolnych warunkach;
  • niewielki – waży 2,8 kg;
  • 5-stopniowa regulacja przepływu tlenu;
  • prosta obsługa;
  • wysokie stężenie tlenu;
  • dodatkowa bateria w zestawie;

Koncentrator tlenu AirSep FreeStyle 5 jest zasilany baterią wewnętrzną, która po naładowaniu umożliwia działanie koncentratora nawet przez 3 godziny. Dodatkowa bateria w pasie (opcja) wydłuża działanie koncentratora do 7 godzin. W skład zestawu wchodzi zasilacz/ładowarka oraz przewód umożliwiający podłączenie urządzenia do gniazdka zapalniczki samochodowej.

INSTRUKCJA OBSŁUGI
przenośnego koncentratora tlenu ,,Air FreeStyle 5”.

Starostwo Powiatowe w Limanowej oferuje mieszkańcom powiatu limanowskiego nieodpłatne wypożyczanie koncentratora tlenu, urządzanie będzie w dyspozycji Powiatowej Wypożyczalni Sprzętu Rehabilitacyjnego, wszelkie ustalenia dotyczące wypożyczenia sprzętu można dokonywać osobiście lub telefonicznie pod numerem (18) 33-37-825.