Zamknięcie drogi powiatowej nr 1609 K relacji Limanowa- Kamienica

Informujemy, że w dniach od 8 do 11 lipca (środa, czwartek, piątek, sobota) w godzinach 08:00 do 20:00 planuje się zamknięcie drogi powiatowej nr 1609 relacji Limanowa – Kamienica w km od 7+441,00 do 11+ 018,00 w m. Stara Wieś, Roztoka – Powiat Limanowski.

Planowane zamknięcie drogi związane jest z położeniem nowej nawierzchni jezdni – warstwy ścieralnej na całej szerokości jezdni w ramach zadania pn: „Remont drogi powiatowej nr 1609K Limanowa – Kamienica w km od 7+441 do km 11+018 w miejscowości Stara Wieś, Roztoka – Powiat Limanowski”.

Na czas zamknięcia odcinka drogi zostanie wyznaczony objazd drogami powiatowymi pomiędzy Zalesiem, a Limanową przez miejscowości: Młyńczyska, Jastrzębie, Łukowicę, Roztokę, Siekierczyną, Starą Wieś  i odwrotnie.

Wykonawcą zadania jest PDM Dębica Przedsiębiorstwo Drogowo- Mostowe S.A. z Dębicy.

Za utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.