Zamknięcie drogi powiatowej od 14 do 18 czerwca – aktualizacja

Starosta Limanowski informuje iż w związku z uwarunkowaniami społeczno – technologicznymi, zmianie ulega zakres ograniczeń w ruchu na odcinku drogi powiatowej nr 1579 K Siekierczyna – Naszacowice od mostu w Berdychowie  do centrum  Przyszowej, opublikowany w dniu 9 czerwca 2021 r.

Według stanu na dzień 10 czerwca 2021, w związku z planowanym położeniem nawierzchni bitumicznych ( warstwa wyrównawcza i wiążąca) połówkami  jezdni, w dniach od 14 do 25 czerwca 2021 r, w godzinach 08:00 do 18:00 należy liczyć się z dodatkowymi utrudnieniami na odcinku drogi powiatowej nr 1579 K Siekierczyna – Naszacowice od mostu w Berdychowie  do centrum  Przyszowej.

Na przedmiotowym odcinku drogi, ruch będzie odbywał się wahadłowo pod kierownictwem uprawnionych osób. Jednocześnie zaleca się korzystanie w miarę możliwości z innych dostępnych połączeń drogowych w rejonie prowadzenia inwestycji. W przypadku wystąpienia niekorzystnych warunków pogodowych, podane powyżej ramy czasowe mogą ulec zmianie/przesunięciu.

Za utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.

 

 

 

 

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content