Zaplanuj swój czas wolny w powiecie limanowskim

Koncerty, wystawy, przeglądy, konkursy i wiele innych interesujących wydarzeń czeka na Was w bieżącym roku w powiecie limanowskim. Już teraz zaplanujcie swój wolny czas – dla ułatwienia przygotowaliśmy Kalendarz Imprez na 2019 rok.

Kalendarz Imprez na rok 2019 uwzględnia imprezy ogólnodostępne o charakterze kulturalnym, sportowym, patriotycznym i rekreacyjnym.

Został on przygotowany w dwóch wersjach:

Kalendarz Imprez z podziałem na gminy

Kalendarz Imprez z podziałem na miesiące

Wydarzenia odbywające się w powiecie limanowskim aktualizowane są również na naszej stronie interentowej oraz na Fanpage Powiatu Limanowskiego.

Dodatkowe informacje o wydarzeniach jak również o szlakach i ciekawych miejscach w naszym regionie można uzyskać w Powiatowym Centrum Informacji Turystycznej na płycie limanowskiego rynku. Zapraszamy!