Zapraszamy do Powiatowego Centrum Informacji Turystycznej na limanowskim rynku

Przypominamy, że pomimo trwających na limanowskim rynku prac rewitalizacyjnych, godziny otwarcia Powiatowego Centrum Informacji Turystycznej nie uległy zmianie. Nadal możecie odwiedzać PCIT od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00- 17.00 oraz w weekendy 11.00-17.00. Poniżej możecie przeczytać co czeka na Was wewnątrz budynku.

 

W Powiatowym Centrum Informacji Turystycznej można odwiedzić Galerię Obrazów – aktualnie wystawa obrazów Kazimierza Mordarskiego z Przyszowej.

Możecie wybrać się na wirtualny spacer za pomocą specjalnych okularów oraz usiąść na ławeczce i posłuchać co ciekawego do zaproponowania mają dla turystów poszczególne gminy powiatu.

Nie zabraknie również tradycyjnej formy udzielania informacji, którą dodatkowo wspieramy bezpłatnymi folderami i mapami turystycznymi opisującymi  ciekawe miejsca i zdarzenia w powiecie limanowskim oraz całej Małopolsce. W Powiatowym Centrum Informacji uzyskacie wiadomości na temat wydarzeń kulturalnych odbywających się w naszym regionie, a także otrzymacie pomocne komuniakty na temat noclegów, gastronomi, komunikacji i innych praktycznych informacji niezbędnych każdemu turyście czy mieszkańcowi powiatu. Zapraszamy!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami, wejście do PCIT znajduje się wyłącznie od strony Bazyliki.

 

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content