Zapraszamy do udziału w akcji – Dobro zawsze wraca!

Zapraszamy do włączenia się w akcję pomocy, która ma na celu wesprzeć osoby potrzebujące i chore z terenu powiatu limanowskiego. Każdy może podzielić się tym co posiada, przede wszystkim ofiarując innym swoje dobro, które pamiętajmy… zawsze do nas wróci!

Dary może przekazać każdy, ale w sposób szczególny zachęcamy najmłodszych mieszkańców powiatu limanowskiego. Dlatego 7 stycznia 2019 r. w szkołach powiatu zostanie przeprowadzona zbiórka – zachęcamy do przekazywania zabawek, słodyczy, maskotek, czy materiałów(muliny, włóczki, bloki, kredki) które mogą być wykorzystane podczas warsztatów terapii zajęciowej. Dodatkowo akcję można wesprzeć przekazując przysłowiową „złotówkę” do puszek i przekazanie wsparcia na konto Limanowskiej Akcji Charytatywnej.

Dodatkowo każdy kto będzie chciał wesprzeć akcję może przekazać zabawki, produkty plastyczne lub słodycze do pokoju 344 – Starostwo Powiatowe w Limanowej do 10 stycznia godz. 15.20.

Wszystkie dary zostaną przekazane w formie upominków podczas zorganizowanej 12 stycznia 2019 r. imprezy noworocznej pn. „Dobro zawsze wraca” Mamy nadzieję, że dzięki wsparciu będziemy mogli zobaczyć uśmiech na twarzach osób chorych i potrzebujących z terenu powiatu limanowskiego.

Organizatorem jest Powiat Limanowski, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, Limanowska Akcja Charytatywna, Stowarzyszenie Remedium. Akcja pod patronatem Starosty Limanowskiego Mieczysława Urygi.