Zapraszamy do udziału w I konkursie plastycznym „Kreatywna pisanka”

plakat - I konkurs plastyczny kreatywna pisanka

Limanowski Dom Kultury ogłasza I konkurs plastyczny „Kreatywna pisanka”, w którym dzieci z przedszkoli miejskich i gminnych zawalczą o nagrody dla swoich placówek poprzez stworzenie kolorowych pisanek. Patronat nad konkursem objął Starosta Limanowski Mieczysław Uryga.

Celem konkursu jest ukazanie piękna i pielęgnowanie tradycji świąt Wielkanocnych, rozwijanie zainteresowań i umiejętności plastycznych dzieci, rozbudzanie wyobraźni i kreatywności wśród dzieci, poszerzenie wiedzy z zakresu różnych technik, integracja dzieci poprzez wspólną działalność plastyczną, promowanie aktywności twórczej dzieci, aktywizacja grup przedszkolnych i możliwość prezentacji swoich prac na terenie Limanowej.

Konkurs ten adresowany jest do dzieci przedszkolnych uczęszczających do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych na terenie Miasta i Gminy Limanowa. I Konkurs plastyczny „Kreatywna PISANKA” jest nową inicjatywą Limanowskiego Domu Kultury. Zrealizowany będzie w formie II etapów, w trakcie których zadaniem uczestników konkursu będzie przygotowanie przestrzennej pisanki. Zwycięskie prace zostaną ustawione w instytucjach użyteczności publicznej na terenie Limanowej, dzięki czemu będą stanowić kolory i piękny element wystroju świątecznego i każdy będzie mógł zobaczyć je na żywo.

W konkursie przewidziane są nagrody finansowe dla zwycięskich placówek w wysokości: 2000 zł, 1500 zł, 1000 zł oraz dwa bony na nagrody rzeczowe w kwocie 300 zł każdy.

Regulamin oraz karta zgłoszenia do pobrania poniżej. W razie pytań zachęcamy do kontaktu 18/337 16 03; 18/261 04 72.

Mamy nadzieję, że udział w tym konkursie pozwoli nie tylko na rozwinięcie umiejętności manualnych i pracy w grupie wśród najmłodszych, ale także wniesie radość i kolor w otaczającą nas trudną rzeczywistość.

Więcej na www.ldk.limanowa.pl

Regulamin do pobrania TUTAJ

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content