Zapraszamy do udziału w konkursie na Najlepszy Produkt Turystyczny

W związku z trwaniem kolejnej edycji konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny – Certyfikat POT zapraszamy Państwa do zgłaszania swoich produktów turystycznych do 14 września br. Konkurs ma na celu wybranie najbardziej atrakcyjnych i przyjaznych dla turystów produktów turystycznych oraz ich promocję. Nagrodą główną dla produktu, który uzyska „Złoty Certyfikat” będzie krajowa kampania promocyjna.

Małopolska Organizacja Turystyczna po raz kolejny prowadzi etap regionalny konkursu, poprzez zbieranie zgłoszeń, ocenę i wytypowanie produktów, które przejdą do etapu ogólnopolskiego.Na etapie regionalnym zostaną wybrane 3 najlepsze produkty turystyczne ubiegające się o Ogólny Certyfikat POT, (w tym produkt wskazany przez Komisję do ubiegania się o tytuł Certyfikatu Internautów) oraz 1 do Złotego Certyfikatu POT.

W kolejnym etapie ogólnopolskim POT dokona wyboru produktów turystycznych, które otrzymają Wyróżnienia i Certyfikaty dla najlepszych produktów oraz Złoty Certyfikat POT.

Zgłoszenie można dokonać poprzez link: konkurs.pot.gov.pl/konkurs.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

strona produktów

Oprac.: MOT