Starostwo Powiatowe w Limanowej
ul. Józefa Marka 9
34-600 Limanowa

Zapraszamy do udziału w Powiatowym Dniu Turystyki!

18 września 2021 r. odbędzie się „Powiatowy Dzień Turystyki 2021”, podczas którego m.in. poznamy zwycięzcę plebiscytu na „Turystyczną Perłę Powiatu Limanowskiego 2021” oraz nastąpi podsumowanie akcji „Zostań Odkrywcą Atrakcji Turystycznych Powiatu Limanowskiego”.

„Powiatowy Dzień Turystyki 2021” rozpocznie się od wycieczki pieszej z przewodnikiem, start o godzinie 11:00 z parkingu przy Wyrębiskach w Zalesiu. O godzinie 15:00 przy budynku Centrum Obsługi Ruchu Turystycznego przy LKS „Zalesianka” oficjalnie rozpoczniemy „Powiatowy Dzień Turystyki”. Następnie podsumujemy drugą edycję plebiscytu „Turystyczna Perła Powiatu Limanowskiego 2021” poznając jego zwycięzcę  oraz  podsumujemy akcję „Zostań Odkrywcą Atrakcji Turystycznych Powiatu Limanowskiego”. Przez cały czas można będzie skorzystać z atrakcji przygotowanych przez BIELAKACTIVE. W programie znajdą się m.in.: mini – tyrolka oraz zajęcia na slackline, gry i zabawy integracyjne oraz gry terenowe. Będzie też możliwość poznania zasad pierwszej pomocy w górach dzięki przeprowadzonych pozoracjach wypadków. Dla uczestników przygotowano również poczęstunek z grilla. Udział w wydarzeniu oraz korzystanie ze wszystkich atrakcji jest bezpłatne.