Zapraszamy do udziału w projekcie CEMS Chance młodzież z pieczy zastępczej!

Fundacja EY działająca na rzecz dzieci i opiekunów z rodzinnej pieczy zastępczej działająca od 20 lat, informuje o możliwości wzięcia udziału w projekcie CEMS Chance. CEMS Chance to 5-dniowy cykl warsztatów, skierowany do uczniów I i II klas szkół ponadpodstawowych z całej Polski, którzy pochodzą z małych miejscowości lub znajdują się w trudnej sytuacji życiowej – rodzinnej, finansowej czy zdrowotnej. Szczególne zaproszenie do udziału w projekcie kierowane jest do młodzieży z rodzinnej i instytucjonalnej pieczy zastępczej.

Podczas pobytu w Warszawie uczestnicy biorą udział w licznych szkoleniach, warsztatach i panelach motywacyjnych, które mają na celu pomóc im m.in. w wyborze przyszłej ścieżki edukacyjnej oraz zachęcić do samorozwoju. Najbliższa, XVII już edycja projektu, odbędzie się w dniach terminie 2 – 6 grudnia 2019 r. r. w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

 

Rekrutacja do projektu odbędzie się w dniach 21 października – 4 listopada 2019 r. poprzez formularz na stronie internetowej www.cemschance.pl (formularz: https://cemsclub.typeform.com/to/foSzqf) Do udziału w siedemnastej edycji projektu organizatorzy pragną zaprosić 40 uczestników..

 

Udział w projekcie jest BEZPŁATNY. Jedynym kosztem ponoszonym przez uczestnika jest dojazd do Warszawy i powrót do domu. Organizatorem inicjatywy jest CEMS Club Warszawa, organizacja non-profit, działająca przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o bezpośredni kontakt z Koordynatorem rekrutacji Beniaminem Szlachciakiem, e-mail: beniamin.szlachciak@gmail.com (w tytule wpisując CEMS Chance rekrutacja).

 

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content