Zapraszamy Koła Gospodyń Wiejskich po publikację promującą kulinaria terenu powiatu limanowskiego

Nowa publikacja Koła Gospodyń Wiejskich pn. "Smaki Lachów i Górali

Powiat Limanowski wydał publikację z przepisami kulinarnymi prezentującymi potrawy przygotowywane przez Koła Gospodyń Wiejskich z terenu powiatu limanowskiego.

Publikacja liczy 150 stron, wydana została w twardej oprawie, jest ilustrowana. Prezentowane są w niej propozycje potraw na różne okazje w ciągu roku (potrawy na Wielkanoc, Wigilię), przepisy zostały podzielone na różne kategorie takie jak dania mięsne, buchty i kołacze, dania jarskie, warzywne, zupy i polewki, do śniadania i kolacji, dla zdrowia i na ozdobę i inne.

Każdy przepis posiada identyfikację, które koło je przygotowuje. Publikacja zawiera także oprócz standardowego spisu wszystkich przepisów indeks przepisów wg Kół Gospodyń Wiejskich, co ułatwia wyszukiwanie konkretnych potraw.

Zapraszamy wszystkie Koła Gospodyń Wiejskich, które brały udział w tworzeniu publikacji  oraz pozostałe podmioty współpracujące przy przygotowaniu materiałów po odbiór publikacji do Starostwa Powiatowego w Limanowej. Prosimy zgłaszać się do Biura Pozyskiwania Środków Zewnętrznych pokój 232. tel. 18 3337 897

Publikacja powstała w ramach realizacji zadania pn. „Opracowanie i publikacja wydawnictwa pn. „Smaki Lachów i Górali” oraz wydawnictwa pn.  „W poszukiwaniu wolnego czasu u Lachów i Górali” w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”  w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020.

 

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content