Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „Regionalne Smaki Powiatu Limanowskiego”

Jutro (6.08) zapraszamy na piąte spotkanie z Kołem Gospodyń Wiejskich w ramach akcji „Regionalne smaki Powiatu Limanowskiego”, które rozpocznie się na limanowskim rynku od godz. 9:00.

W ten piątek na rynku w Limanowej przed budynkiem Powiatowego Centrum Informacji Turystycznej swoje produkty i rękodzieło artystyczne będą prezentować Panie z Koła Gospodyń Wiejskich Lipowe (gmina Limanowa). Będą również obecne Seniorki z Limanowskiego Domu Kultury –  na ich stoisku będzie można nabyć rękodzieło artystyczne.
Stoiska czynne będą w godzinach od 9:00 – 13:00.
Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu promującym tradycje kulinarną, artystyczna oraz kulturę powiatu limanowskiego.