Zapraszamy na Pływalnię Limanowską! Czeka wiele atrakcji!

niecka basenowa

Już od poniedziałku zapraszamy wszystkich do zabawy na Wodnym Torze Przeszkód AQUAGLIDE w godzinach od 10.00 do 20.00, a w czwartek zachęcamy do udziału w zawodach i rozgrywkach wodnych. Dla odwiedzających pływalnię przewidziane liczne atrakcje i nagrody.

Od 19 do 25 lutego  zapraszamy wszystkich miłośników pływania i zabaw w wodzie do wspólnego spędzania wolnego czasu. W tych dniach zainstalowany zostanie na niecce sportowej pływalni Wodny Tor Przeszkód AQUAGLIDE – tor dostępny będzie w godz. od 10.00 do 20.00 dla każdego, kto przyjdzie na basen.

Dodatkowo w dniu 22 lutego (czwartek) na odwiedzających pływalnię czeka wiele atrakcji. Zapraszamy do udziału w zawodach i rozgrywkach sportowych ze Szkołą Pływania MMDelfin. Odbędą się m.in.: ZAWODY NA WODNYM TORZE AQUAGLIDE  – szczegóły udziału w REGULAMINIE. W programie także mecze mini koszykówki i siatkówki.

Dla wytrwałych konkurs zjazdu na czas zjeżdżalnią, a także Aqua aerobik ze Szkołą Pływania Aligator. A wszystko to w towarzystwie niezwykłego gościa – Kubusia Puchatka wraz z animatorami ArtCinema, którzy przeprowadzą konkursy i zabawy.
Dla zwycięzców w poszczegolnych zawodach wręczane będą medale, a dla wszystkich uczestników okolicznościowe dyplomy i soczki od firmy Tymbark MWS. Zwodnicy z drużyn, które zdobędą pierwsze miejsca w mini koszykówce i siatkówce otrzymają także bony na rodzinny seans inhalacyjny od firmy Habitus Grota Solna.

Informujemy, że w związku z zainstalowanym wodnym torem przeszkód AQUAGLIDE na niecce sportowej, wyłączone z użycia zostaną cztery tory. Wodny tor przeszkód będzie dostępny na Pływalni Limanowskiej w dniach od 19 do 25 lutego 2018 roku w godz. od 10.00 do 20.00. Na czas organizacji zawodów i zabaw w dniu 22 lutego od godz. 15.30 do 19.30 zarezerwowane zostaną w całości niecka sportowa i rekreacyjna.

Zapraszamy i już dzisiaj życzymy miłej zabawy !

Organizatorzy: Powiat Limanowski, Miasto Limanowa, Pływalnia Limanowska.
Współorganizatorzy: Szkoła Pływalnia MM Delfin, ArtCinema, Szkoła Pływalnia Aligator, Firma Tymbark MWS, Habitus Grota Solna.

Do pobrania:

1. REGULAMIN korzystania z Wodnego Toru Przeszkód AQUAGLIDE