Powiat Limanowski

Oficjalny portal

Zapraszamy na XXI Powiatowy Przegląd Dorobku Artystycznego i Kulinarnego Kół Gospodyń Wiejskich Powiatu Limanowskiego!

7 sierpnia 2022 r. na terenie parku miejskiego w Limanowej odbędzie się XXI Powiaty Przegląd Dorobku Artystycznego i Kulinarnego Kół Gospodyń Wiejskich Powiatu Limanowskiego. Imprezą towarzyszącą będzie Piknik z Produktem Polskim – Bitwa Regionów.

Tegoroczna edycja przeglądu rozpocznie się o godzinie 13:00 od oficjalnego powitania uczestników oraz gości, po czym o godzinie 13:30 rozpocznie się występ Dziecięcej Grupy Zespołu Regionalnego „Limanowianie”. Od godziny 14:00 zostaną przeprowadzone konkursy: rękodzieła artystycznego, potraw regionalnych, tradycyjnych scenek obyczajowych oraz pieśni.  Po zakończeniu części konkursowej wystąpi Zespół Muzyczny „GÓRMANI”, a następnie  nastąpi podsumowanie przeglądu, ogłoszenie wyników i wręczenie nagród. Serdecznie zapraszamy do udziału w tym artystycznym, kulinarnym i muzycznym wydarzeniu!

Powiatowy Przegląd Dorobku Artystycznego i Kulinarnego Kół Gospodyń Wiejskich organizowany jest przez Powiat Limanowski w partnerstwie z Miastem Limanowa oraz Małopolskim Centrum Kultury „Sokół”. Patronat medialny sprawują telewizja TV28, portal limanowa.in oraz radio RDN Małopolska.

 

2024-06-16 07:24:54, „Starostwo Powiatowe w Limanowej", „powiat.limanowa.pl”

ul. Józefa Marka 9
34-600 Limanowa