Zapraszamy na XXII Powiatowe Święto Owocobrania w Łukowicy

12 września zapraszamy do Łukowicy na XXII Powiatowe Święto Owocobrania organizowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Łukowicy.

Wydarzenie rozpocznie się o 15: 45 przy gminnym Ośrodku Kultury i Sportu i Turystyki, a oficjalne otwarcie poprzedzi Msza Święta w intencji rolników i sadowników oraz uroczysty przemarsz.

W programie artystycznym znajda się m.in: występ obchodzącej jubileusz 15- lecia Orkiestry Dętej „Echo Gminy Łukowica”, autorski program Lecha Dyblika, występy zespołów regionalnych oraz koncerty: „Mozart kontra Sinatra” oraz zespołu „Baciary”.

Wydarzenie zakończy wspólna zabawa taneczna z zespołem muzycznym „Górmani”.

Uczestnicy powiatowego owocobrania będą mogli korzystać z dodatkowych atrakcji tj.: stoiska kulinarne KGW, stoiska wystawowe, handlowe, agroturystyczne, a także pokaz ratownictwa przeprowadzony przez druhów OSP Łukowica, plac zabaw dla najmłodszych i wiele innych.

Szczegółowy program imprezy zamieszczony jest na poniższym plakacie informacyjnym:

Serdecznie zapraszamy!

źr.: UG Łukowica