Zapraszamy po nowo wydany FotoAlbum z krajobrazami powiatu limanowskiego!

Zachęcamy do odwiedzenia Powiatowego Centrum Informacji Turystycznej (Starostwo Powiatowe w Limanowej; III piętro: pokój 347), gdzie można uzyskać informacje dotyczące atrakcji powiatu limanowskiego oraz bezpłatnie otrzymać nowo wydany FotoAlbum prezentujący walory krajobrazowe powiatu limanowskiego.

Piękno i zachwycające uroki powiatu limanowskiego nie sposób opisać… To trzeba zobaczyć! Najlepiej na żywo, ale nie zawsze jest taka możliwość, dlatego aby przybliżyć Wam nieco uroki tego miejsca i odtworzyć ich wyjątkowość o każdej porze roku, oddaję dziś w Wasze ręce FotoAlbum – publikacje utworzoną z wybranych zdjęć uczestników Powiatowego Konkursu Fotograficznego „Z obiektywem przez Powiat” w latach od 2012 do 2019 – informuje Starosta Limanowski Mieczysław Uryga.

Zapraszamy do zobaczenia FotoAlbumu w wersji PDF FotoAlbum 2019

Przypominamy, że Powiatowe Centrum Informacji Turystycznej mieści się aktualnie w budynku Starostwa Powiatowego w Limanowej (III piętro; pokój 347) i jest otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 – 15.30.