Zapraszamy wystawców do udziału w II Powiatowym Kiermaszu Bożonarodzeniowym!

 

19 grudnia od godziny 10:00 zapraszamy na II Powiatowy Kiermasz Bożonarodzeniowy. Wydarzenie odbędzie się na Limanowskim Rynku, jak również w Powiatowym Centrum Informacji Turystycznej.

 

 

Wystawcy, zainteresowani udziałem w tym wydarzeniu i promocją swoich produktów mogą zgłaszać swój udział wysyłając FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY (skan) pocztą elektroniczna  na adres: promocja@powiat.limanowski.pl lub pocztą tradycyjną na adres:

Starostwo Powiatowe w Limanowej
Ul. Józefa Marka 9
34-600 Limanowa
Z dopiskiem: Biuro Promocji, Kultury i Turystyki

Zgłoszenia można składać do dnia 30 listopada do godziny 15:00

 

UWAGA!
Ilość miejsc jest ograniczona! Liczy się kolejność zgłoszeń.

 

Mieszkańcy Powiatu Limanowskiego oraz przyjezdni goście podczas Bożonarodzeniowego Kiermaszu będą mogli, tuż przed Świętami zaopatrzyć się w pyszne, tradycyjne produkty na wigilijny stół i świąteczne dni, jak również niepowtarzalne ozdoby i rękodzieło, które pomogą zadbać o świąteczny nastrój.

Wydarzeniu będzie towarzyszyć również wiele dodatkowych atrakcji, takich jak warsztaty dekorowania pierników, czy wizyta szczególnego gościa – Świętego Mikołaja.

Już dziś zapraszamy wystawców, mieszkańców naszego powiatu oraz gości spędzających święta Bożego Narodzenia w naszym regionie do wzięcia udziału w kiermaszu i spotkania w wyjątkowej, radosnej przedświątecznej atmosferze!

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content