Zapraszamy wystawców do udziału w III Powiatowym Kiermaszu Bożonarodzeniowym!

19 grudnia  zapraszamy na III Powiatowy Kiermasz Bożonarodzeniowy. Wydarzenie odbędzie się na Limanowskim Rynku.

Wystawcy, zainteresowani udziałem w tym wydarzeniu i promocją swoich produktów mogą zgłaszać swój udział wysyłając FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY (skan) pocztą elektroniczna na adres: promocja@powiat.limanowski.pl lub pocztą tradycyjną na adres:
Starostwo Powiatowe w Limanowej
Ul. Józefa Marka 9 34-600 Limanowa
Z dopiskiem: Biuro Promocji, Kultury i Turystyki

Zgłoszenia można składać od 07 listopada do 30 listopada do godziny 15:00
(jeżeli lista wystawców zapełni się szybciej, przyjmowanie zgłoszenia zostanie zamkończone)

UWAGA!
Ilość miejsc jest ograniczona! Liczy się kolejność zgłoszeń.

Mieszkańcy Powiatu Limanowskiego oraz przyjezdni goście podczas Bożonarodzeniowego Kiermaszu będą mogli, tuż przed Świętami zaopatrzyć się w pyszne, tradycyjne produkty na wigilijny stół i świąteczne dni, jak również niepowtarzalne ozdoby i rękodzieło, które pomogą zadbać o świąteczny nastrój.

Już dziś zapraszamy wystawców, mieszkańców naszego powiatu oraz gości spędzających święta Bożego Narodzenia w naszym regionie do wzięcia udziału w kiermaszu i spotkania w wyjątkowej, radosnej przedświątecznej atmosferze!