Zaprojektuj znaczki i weź udział w II Powiatowym Konkursie o Tadeuszu Kościuszce

Folder przedstawiajacy postać Tadeusza Kosciuszki z podpisem Siebie samego doskonalić nie zapomnij" wraz z herbami powiatu limanowskiego oraz gminy limanowa - zaproszenie do udziału w II Powiatowym Konkursie o Tadeuszu Kosciuszce w ZS nr 1 w Siekierczynie

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Siekierczynie zaprasza do udziału w II Powiatowym Konkursie o Tadeuszu Kościuszce „Siebie samego doskonalić nie zapomnij”. Patronat honorowy nad Konkursem objął Starosta Limanowski Mieczysław Uryga.

Temat tegorocznego Konkursu to „Tadeusz Kościuszko” – projekt serii znaczków pocztowych. Zadaniem uczestników jest indywidualne opracowanie projektu serii 3 znaczków pocztowych, upamiętniających postać Tadeusza Kościuszki z uwzględnieniem ważnych wydarzeń historycznych, których był uczestnikiem lub ważnych wydarzeń z jego życia prywatnego. Opis budowy znaczna można znaleźć tutaj : https://www.kzp.pl/index.php?artykul=dfl-w03 

Prace w wersji papierowej należy przesłać lub dostarczyć do Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Siekierczynie w terminie do dnia 28 marca 2022 r.

Do udziału w konkursie zaproszeni są uczniowie szkół podstawowych z terenu powiatu limanowskiego. Prace będą oceniane w trzech kategoriach: − I grupa – uczniowie klas 3-4, − II grupa – uczniowie klas 5-6, − III grupa – uczniowie klas 7-8.

Szczegóły w Regulaminie

Załączniki:

Zgoda na udział w Konkursie

Karta Zgłoszenia

Klauzula RODO

Metryczka

Znaczek_wzór

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content