Powiat Limanowski

Oficjalny portal

Trwa Powiatowy Konkurs na „Ekologiczny Stroik Bożonarodzeniowy” – na prace czekamy 16 i 19 grudnia br.

Starostwo Powiatowe w Limanowej, Wydział Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa oraz Powiatowe Centrum Ekologiczne ogłaszają konkurs na przygotowanie „Ekologicznego Stroika Bożonarodzeniowego”, w którym mogą wziąć udział uczniowie szkół podstawowych i średnich oraz osoby z organizacji pozarządowych, grup senioralnych, stowarzyszeń (KGW), osoby objęte pomocą instytucjonalną (DPS, ŚDS, WTZ), a także osoby indywidualne powyżej 18-stego roku życia z terenu powiatu limanowskiego.

Celem konkursu jest kultywowanie i podtrzymywanie tradycji i folkloru związanego ze świętami Bożego Narodzenia, pobudzenie aktywności twórczej, rozwijanie i kształtowanie wyobraźni plastycznej, a także wymiana doświadczeń w zakresie dekoracyjnym.

Stroik, najlepiej nawiązujący do folkloru i tradycji świąt Bożego Narodzenia lub/i zawierający elementy z otaczającego środowiska naturalnego, wraz z dołączonym formularzem zgłoszenia należy składać w dniach: 16 grudnia 2022 r. (7.30-15.30) oraz 19 grudnia 2022 r.(7.30-12.00) w Wydziale Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa pok. 228 II piętro budynek B Starostwa Powiatowego w Limanowej.

Organizatorzy przewidują nagrody dla laureatów 1, 2 i 3 miejsca w poszczególnych kategoriach. Komisja konkursowa może również przyznać wyróżnienia lub nagrody dla wszystkich uczestników w zależności od liczby prac.

Zwycięzców konkursu poznamy 20 grudnia br.

Karta zgłoszenia oraz szczegółowy regulamin konkursu znajdują się w poniższym załączniku:

REGULAMIN  konkursu pn.”Ekologiczny Stroik Bożonarodzeniowy”

Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

2024-04-20 00:23:27, „Starostwo Powiatowe w Limanowej", „powiat.limanowa.pl”

ul. Józefa Marka 9
34-600 Limanowa