Zaproszenie do udziału w Powiatowym Konkursie na „Ekologiczny Stroik Bożonarodzeniowy”

Plakat informacyjny "Konkurs na Ekologiczny Stroik Bożonarodzeniowy 2021

Starostwo Powiatowe w Limanowej, Wydział Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa oraz Powiatowe Centrum Ekologiczne ogłaszają konkurs na przygotowanie „Ekologicznego Stroika Bożonarodzeniowego”, w którym mogą wziąć udział uczniowie szkół podstawowych i średnich oraz osoby z organizacji pozarządowych, grup senioralnych, stowarzyszeń, (KGW), osoby objęte pomocą instytucjonalną (DPS, ŚDS, WTZ), a także osoby indywidualne powyżej 18-stego roku życia z terenu powiatu limanowskiego.

Celem konkursu jest kultywowanie i podtrzymywanie tradycji i folkloru związanego ze świętami Bożego Narodzenia, pobudzenie aktywności twórczej, rozwijanie i kształtowanie wyobraźni plastycznej, a także wymiana doświadczeń w zakresie dekoracyjnym.

Stroik, najlepiej nawiązujący do folkloru i tradycji świąt Bożego Narodzenia lub/i zawierający elementy z otaczającego środowiska naturalnego, wraz z dołączonym formularzem zgłoszenia należy można w dniach: 16 grudnia 2021 r. (7.30-15.30) oraz 17 grudnia 2021 r.(7.30-12.00) w Wydziale Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa pok. 230 II piętro budynek B Starostwa Powiatowego w Limanowej.

Organizatorzy przewidują nagrody dla laureatów 1, 2 i 3 miejsca w poszczególnych kategoriach. Komisja konkursowa może również przyznać wyróżnienia lub nagrody dla wszystkich uczestników w zależności od liczby prac.

Zwycięzców konkursu poznamy 17 grudnia br.

Karta zgłoszenia oraz szczegółowy regulamin konkursu znajdują się w poniższym załączniku:

REGULAMIN  konkursu pn.”Ekologiczny Stroik Bożonarodzeniowy”

Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content