Zaproszenie do udziału w wydarzeniu: „Niedziela z Gorczańskim Parkiem Narodowym”

15 sierpnia 2021 r. na polanie biwakowej Trusiówka w Lubomierzu – Rzekach odbędzie się festyn z cyklu: „Niedziela z Gorczańskim Parkiem Narodowym”. Jednym z partnerów i współorganizatorów wydarzenia jest Powiat Limanowski.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 14:00 i potrwa do godziny 18:00.

W programie Organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji m.in.: gry i zabawy przyrodnicze dla dzieci, warsztaty plastyczne, animacje i zabawy dla najmłodszych  oraz warsztaty dotyczące  m.in. na temat bezpieczeństwa w górach. Ponadto dostępna będzie tyrolka i ścianka wspinaczkowa.

Podczas „Niedzieli z Gorczańskim Parkiem narodowym” będzie można zakupić rękodzieło ludowe i produkty regionalne od zagórzańskich twórców i producentów.

Serdecznie zapraszamy!