Zaproszenie na konferencję transgraniczną

16 grudnia 2022 r., w ośrodku konferencyjnym Serce Beskidu w Słopnicach odbędzie się konferencja transgraniczna w ramach projektu „Dziedzictwo przyrodnicze i kulturowe Powiatu Limanowskiego i Dolnego Kubina”. Jednym z organizatorów i partnerów wydarzenia jest Powiat Limanowski.

W programie zostanie poruszona m.in. tematyka transgranicznych szlaków w Europie i ich wykorzystania przy tworzeniu oferty turystycznej dla rowerzystów, dobrych  praktyk i usług przy szlakach transgranicznych, oraz turystyki rowerowej w regionach przygranicznych.

Panele dyskusyjne podczas konferencji poprowadzą: Marcin Kozioł Prezes Fundacji PolandOnBike, Bogdan Kasperek Dyrektor Biura Euroregionu Śląsk Cieszyński w Stowarzyszeniu Rozwoju i Współpracy Regionalnej „Olza” i Stowarzyszeniu Samorządowym Ziemi Cieszyńskiej, Sekretarz Euroregionu Śląsk Cieszyński, a także Agnieszka Pyzowska – z Europejskiego Ugrupowania współpracy Terytorialnej „Tatry”.

Pełny program oraz szczegółowy harmonogram konferencji dostępny jest na zamieszczonym poniżej plakacie informacyjnym:

Serdecznie zapraszamy!