Zaproszenie na projekcję filmu „Nieobojętni” w Gminnej Bibliotece Publicznej w Tymbarku

Plakat zapraszajacy na wydarzenie: projekcja filmu pt. Nieobojetni 9 listopada 2021r. 12.00 w Bibliotece Publicznej Gminy Tymbark

9 listopada br. w  Bibliotece Publicznej Gminy Tymbark odbędzie się projekcja filmu „ Nieobojętni” w reżyserii Mirosława Krzyszkowskiego i Bogdana Wasztyla.

W ramach wydarzenia odbędzie się m.in.: spotkanie z red. Bogdanem Wasztylem w ramach projektu „Przeciw złu w Auschwitz. Kolbe. Pilecki Kołodziej”, promocja książki Antoniny Kulpy „Echa Jodłowej Góry” oraz podsumowanie konkursu plastycznego, którego tematem były życie i działalność św. Maksymiliana Marii Kolbego.

Zapraszamy!

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia znajdują się na zamieszczonym poniżej plakacie informacyjnym:

źr.: GBP Tymbark