Starostwo Powiatowe w Limanowej
ul. Józefa Marka 9
34-600 Limanowa

tel: 18 33 37 800

Zaproszenie na XXV Szachowe Mistrzostwa Podhala Szkół Podstawowych w Mszanie Dolnej

Urząd Miasta Mszana Dolna oraz Szkoła Podstawowa nr 1 w Mszanie Dolnej organizują XXV Szachowe Mistrzostwa Podhala. Wydarzenie odbędzie się 28.03.2020 o godzinie 9:00 w szkole Podstawowej nr 1 w Mszanie Dolnej.

Celem turnieju jest popularyzacja szachów na Podhalu oraz Ziemi Zagórzańskiej, a także podniesienie kategorii szachowych.  Warunkiem uczestnictwa jest wniesienie opłaty członkowskiej w kwocie 5 zł na rzecz Małopolskiego Związku Szachowego . Zgłoszenia zawodników przyjmowane są do 25.03.2020 z zastrzeżeniem, że do turnieju przyjętych zostanie pierwszych 55-ciu zawodników.

Zapraszamy do udziału i zapoznania się z pełnym regulaminem rozgrywek:

REGULAMIN TURNIEJU

źródło: MOS Limanowa