Zarząd Powiatu Limanowskiego ogłasza otwarty konkurs ofert

Zarząd Powiatu Limanowskiego ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację „Realizacja zadania publicznego w zakresie prowadzenia punktów nieodpłatnej pomocy prawnej, świadczenia nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego oraz edukacji prawnej na terenie powiatu limanowskiego w 2023 r.”.

Ogłoszenie : https://bip.malopolska.pl/

Oferty należy składać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 18.11.2022r. do godziny 12.00 w Kancelarii Ogólnej Starostwa Powiatowego w Limanowej, ul. Józefa Marka 9 lub za pośrednictwem poczty w zaklejonej kopercie podpisanej: „Otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego w zakresie prowadzenia punktów nieodpłatnej pomocy prawnej, świadczenia nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego oraz edukacji prawnej na terenie powiatu limanowskiego w 2023 r.”.

W przypadku ofert przysłanych za pośrednictwem poczty decyduje data wpływu do Starostwa Powiatowego w Limanowej.