Zawody o Mistrzostwo Powiatu Limanowskiego RYTM ~ MUZYKA ~ TANIEC

Zawody odbyły się w dniu 26.11.2018r. na hali sportowej przy SP nr 3 w Limanowej.
Organizatorem zawodów był: ZPO – Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Powiatu Limanowskiego w Limanowej, Powiatowy Szkolny Związek Sportowy Limanowa, SP nr 3 w Limanowej.
Do zawodów w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej zgłosiły się 4 zespoły: SP nr 2 Stara Wieś, SP nr 3 Limanowa, SP Mordarka, NSP Piekiełko. W ramach Igrzysk Dzieci zgłosiły się 2 zespoły: SP nr 3 Limanowa, SP Piekiełko.
W punktacji końcowej Igrzysk młodzieży szkolnej poszczególne miejsca zajęły: I miejsce: SP nr 3 Limanowa, II miejsce: SP nr 2 Stara Wieś, III miejsce: NSP Piekiełko, IV miejsce: SP Mordarka.
Awans do zawodów wojewódzkich w ramach IMS zdobyła drużyna: SP nr 3 Limanowa – opiekun zespołu Pani Anna Mordarska – Sukiennik.
Natomiast w ramach Igrzysk Dzieci kolejne miejsca zdobyły odpowiednio: I miejsce: SP 3 Limanowa, II miejsce: NSP Piekiełko.
Awans do zawodów wojewódzkich w ramach IGRZYSK DZIECI uzyskał drużyna:SP nr 3 Limanowa  – opiekun zespołu Pani Anna Mordarska – Sukiennik.
Finał zawodów wojewódzkich „Cheerleaders” w kategorii IMS i ID odbędzie się w dniu 13.12.2018 r. w SP 3 Limanowa.
Oprac.na podst.: MOS Limanowa,
Fot.: j.w.