Zawody strzeleckie w Zespole Szkół im. KEN w Tymbarku

trzy dziewczyny przy stanowiskach strzelniczych przygotowują broń do strzału

Na strzelnicy sportowej w Zespole Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej w Tymbarku z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych zorganizowano zawody strzeleckie z broni pneumatycznej dla młodzieży szkół podstawowych i średniej z terenu Gminy Tymbark.

W zawodach udział wzięło 61 zawodników a ich organizatorem były: Urząd Gminy w Tymbarku, Zespół Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej i Szkoła Podstawowa w Tymbarku. Nad sprawnym przebiegiem turnieju czuwali: st. sierż. Robert Kłyk, nauczyciel PW w Zespole Szkół , Barbara Janczy, nauczycielka wychowania fizycznego w SP Tymbark, animator strzelectwa sportowego oraz młodzież klas wojskowych.
Celem organizowanych zawodów było upamiętnienie bohaterskich żołnierzy podziemia niepodległościowego w latach 1944 – 1956.

Lista zwycięzców: