Zbiórka krwi przeniesiona do RCiCK w Nowym Sączu

plakat - oddaj krew informujący o wydarzeniu

Pomimo utrudnień, które zaistniały w związku z czasowym zamknięciem limanowskiego oddziału Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, Komenda Powiatowa Policji w Limanowej, Klub HDK oraz IPA Limanowa kontynuuje powiatową akcję zbiórki krwi.

W związku z sytuacją związaną z pandemią COVID-19 zapisy krwi są obecnie na dramatycznie niskim poziomie, dlatego podjęto decyzję o przeniesieniu akcji do Nowego Sącza. Zbiórka prowadzona jest w dniach 19-23 października br. w oddziale terenowym Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Nowym Sączu przy ul. Kazimierz Wielkiego 9A w godzinach od 08:00 do 13:00.

Osoby które w tych dniach chcą oddać krew proszone są o wcześniejsze umówienie wizyty w RCiCK pod nr tel. 18 442 05 07 w godzinach od 7:00 do 11:45.

Serdecznie zachęcamy do udziału.

Źródło: limanowa.policja.gov.pl