Powiat Limanowski

Oficjalny portal

Złote Gody małżeństw w Gminie Mszana Dolna

Blisko pięćdziesiąt par z 50 – letnim stażem małżeńskim z terenu Miasta i Gminy Mszana Dolna świętowało 2 lutego 2019 r. „Złote Gody” czyli jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego Na zaproszenie Gminy i Miasta dostojni jubilaci najpierw wzięli udział we wspólnej mszy świętej, a potem w spotkaniu okolicznościowym. Podczas tego uroczystego wydarzenia gratulacje i życzenia jubilatom złożyła Przewodnicząca Rady Powiatu Limanowskiego Ewa Filipiak.

Uroczystości rozpoczęła Msza Święta w intencji Jubilatów i ich rodzin w Kościele Parafialnym Św. Michała w Mszanie Dolnej, a po niej w pensjonacie JANDA w Mszanie Dolnej miała miejsce dalsza część wydarzenia. Podczas uroczystości małżonkowie z 50-letnim stażem zostali odznaczeni przez wójta i burmistrza Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie nadanymi przez Prezydenta RP.

Życzenia dla Jubilatów złożyli również przedstawiciele samorządów.

Przewodnicząca Rady Powiatu Limanowskiego Ewa Filipiak składa jubilatom życzenia. W tle Poseł W. Janczyk oraz przedstawiciele gminy i miasta mszana dolna.

– Zawsze zastanawiam się jak jest recepta na 50-lat w małżeństwie. A może to słowa piosenki „Miłość Ci wszystko wybaczy”?  – mówiła Przewodnicząca Rady Powiatu Limanowskiego Ewa Filipiak – W imieniu Rady i Zarządu Powiatu Limanowskiego dziękuję, że jesteście dowodem na to, iż dla nas Górali rodzina jest najważniejsza! Gratuluję i życzę wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia oraz wszelkiej pomyślności na dalsze lata wspólnego życia.

 

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ

 

 

 

2019-08-21 04:30:59, „Starostwo Powiatowe w Limanowej", „powiat.limanowa.pl”

ul. Józefa Marka 9
34-600 Limanowa