Znamy zwycięzców Powiatowego Turnieju Unihokejów

Unihokeje wszyscy uczestnicy na wspólnym zdjeciu

W XVIII Powiatowy Turniej UKS-ów w Unihokeju Mix pierwsze miejsce zajęli uczestnicy UKS Kasina Mała, natomiast w XIX Mistrzostwach Powiatu Limanowskiego w Unihokeju Oldbojów zwyciężyli przedstawiciele Starostwa Powiatowego w  Limanowej. Turnieje odbyły się 5 czerwca w Zespole Szkół w Starej Wsi II. Zwycięzcom gratulujemy!

Tradycyjnie jak co roku  rozgrywki  w unihokeja zorganizował  Uczniowski Klub Sportowy „GUMISIE” Stara Wieś.  O zwycięstwo  walczyło 6 UKS-ów z powiatu limanowskiego, które zajęły następujące miejsca:

I miejsce – UKS Kasina Mała
II miejsce – UKS  Jurków
III miejsce – UKS ”Krasnovia” Krasne Lasocice
IV miejsce – UKS „GUMISIE II” Stara Wieś II
V miejsce  – Męcina „Dwójka”
VI miejsce – Męcina „Jedynka”

W godzinach popołudniowych odbyły się  Mistrzostwa Powiatu Limanowskiego w Unihokeju Oldbojów organizowane dla instytucji z terenu powiatu limanowskiego. W konkurencji o tytuł najlepszej drużyny Oldbojów w unihokeju przystąpiły 4 zespoły, które zdobyły:

I miejsce – drużyna Starosta Powiatowego w Limanowej
II miejsce – drużyna Urzędu Gminy w Limanowej
III miejsce – drużyna UKS „Gumisie” Stara Wieś
IV miejsce – drużyna MOS Powiatu Limanowskiego

Uczestnicy unihokeju na wspólnym zdjęciu

Nagrody dla zawodników ufundował m.in. Powiat Limanowski.

źr.oprac./fot. Gmina Limanowa