Zostań „Odkrywcą Powiatu Limanowskiego” – akcja z nagrodami trwa

Zdjęcie plakatu Odkrywca Powiatu Limanowskiego

Przypominamy, że cały czas można brać udział w akcji promującej Powiat Limanowski pn. „Odkrywca powiatu Limanowskiego zapoczątkowanej we wrześniu ubiegłego roku.

Wszyscy  pasjonaci, turyści oraz mieszkańcy naszego regionu bez względu na wiek, maja szansę w ciekawy sposób poznawać Powiat Limanowski i jednocześnie zdobywać nagrody. Aby wziąć udział w zabawie wystarczy odwiedzić Powiatowe Centrum Informacji Turystycznej w Limanowej, odebrać rozkładankę, a następnie zebrać wszystkie znajdujące się na niej punkty, na które składają się najpopularniejsze atrakcje (miejsca, obiekty) dwunastu  gmin powiatu limanowskiego. Rozkładanka jest równocześnie „drogowskazem” prezentującym miejsca, które koniecznie należy zobaczyć w Powiecie Limanowskim.

Po zdobyciu kompletu wszystkich punktów odkrywca lub odkrywcy zgłaszają się do Powiatowego Centrum Informacji Turystycznej po odbiór nagrody. Warto pamiętać, że poszczególne atrakcje można odwiedzać w ciągu całego roku, zdobywając potwierdzenie w postaci pieczątki lub fotografii danego miejsca.

Zapraszamy udziału oraz zapoznania się z REGULAMINEM zabawy,  gdzie znajdują się szczegółowe jej zasady oraz wszelkie niezbędne  informacje.

O nagrodzonych do tej pory uczestnikach akcji można przeczytać TUTAJ i TU

Zapraszamy!

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content