Zostaw czysty las dla potomnych!

plakat - co wyniosłeś do lasu zabierz z powrotem

Powiat Limanowski realizuję kampanię informacyjną związaną z zachowaniem czystości lasów w naszym regionie pod hasłem „Co wniosłeś do lasu zabierz z powrotem – zostaw czysty las dla potomnych”.

Lasy Polskie  są piękne, a szczególnie piękne są lasy Beskidu Wyspowego, zwłaszcza w tym roku gdzie nastąpił obfity wysiew grzybów i runa leśnego.

Czyste lasy to nasze wspólne dobro! Prosimy korzystających z lasu o niezaśmiecanie ich i nieniszczenie przyrody.

Inicjatorem kampanii jest Komisja Rolnictwa i Ochrony Środowiska Powiatu Limanowskiego.

Plakat informujący. Zdjęcie śmieci w lesie i lasu z napisem na czerwonym tle Prosimy korzystających i zbierających runo leśne i grzyby o pozostawienie lasów w czystości. o niezasmiecanie i nieniszczenie. Pod spodem napis w zielonym okręgu: co wniosłeś do lasu zaierz z powrotem. Zostaw czysty las dla potomnych