Zwycięstwo Klaudii i Oli Kołodziej z Łętowego

Klaudia Kołodziej z Łętowego, która jest zawodniczką LKS- Ski Witów Mszana Górna, obecnie, po sezonie narciarskim, wystartowała w biegach ulicznych i przełajowych. Tym samym zdobyła I miejsce na podium w biegu na 4 km z Limanowej do Starej Wsi, przed Gabrielą Dawiec i Magdaleną Murzyn. Klaudia Kołodziej trenuje w kadrze narodowej. W kategorii wiekowej poniżej 16 lat, wysokie III miejsce zajęła Ola Kołodziej, najmłodsza siostra Klaudii.

Zawodniczki z Łętowego to uczennice 7. klasy, które w biegu rywalizowały z gimnazjalistkami z całego powiatu. Kilka dni wcześniej zostały rozegrane Mistrzostwa Powiatu w biegach przełajowych. Tak dobre wyniki biegów przełajowych są rezultatem wysokiej kondycji zawodniczek po biegach w sezonie narciarskim.

Szkoły z Łętowego oraz Mszany Górnej były również organizatorami zawodów w Lubomierzu – Rzekach, w których wzięło udział ponad 60 uczniów z 8 szkół.

Klaudii Kołodziej oraz Oli Kołodziej gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów sportowych!