Starostwo Powiatowe w Limanowej
ul. Józefa Marka 9
34-600 Limanowa

Życzenia w Międzynarodowym Dniu Dziecka

1 czerwca w Międzynarodowym Dniu Dziecka świętują najmłodsi oraz młodzi duchem!

Dzisiejsze święto pokazuje nam jak kluczowym etapem w życiu każdego człowieka jest dzieciństwo. Powinno być ono czasem swobodnego odkrywania siebie i świata, czasem zabawy, poznawania, nauki, nawiązywania więzi, a także zdobywania i rozwijania umiejętności. Najmłodsi tworzą przyszłość, a zadaniem dorosłych powinno być zapewnienie im jak najlepszych warunków rozwoju, zadbanie o bezpieczeństwo i ochronę podstawowych praw wszystkich dzieci, o czym również przypomina Międzynarodowy Dzień Dziecka.

Życzymy dziś naszym najmłodszym przede wszystkim udanego świętowania, mnóstwa dobrej zabawy, aby każdy dzień był dla nich fantastyczną przygodą pełną uśmiechu, miłości i niezapomnianych doświadczeń . Wszystkim życzymy dziś dziecięcej radości i wielu pięknych, pogodnych chwil!