Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej 2021

Plakat informujący o wydarzeniu. Napis Dzień edukacji naodowej, 14 października 2021

Każdego roku 14 października obchodzony jest jako Dzień Edukacji Narodowej – święto nauczycieli i pracowników oświaty . Dobry pedagog nie tylko przekazuje wiedzę, lecz własną postawą wychowuje swoich uczniów. Wspiera ich, budując w młodym człowieku poczucie własnej wartości i szacunek dla innych, motywuje do realizowania talentów i pasji, a kiedy trzeba potrafi być też mądrze wymagający.

Dziękujemy dziś wspaniałym nauczycielom, którzy z takim oddaniem pracują dla dobra młodzieży, za zrozumienie jej radości i problemów;  a także wyjątkową umiejętność rozbudzania w swoich podopiecznych „głodu wiedzy”, fascynacji nauką oraz pięknem otaczającego świata. Doceniamy, nie tylko od święta, życzliwość okazywaną zarówno uczniom jak i rodzicom oraz gotowość do pomocy.

W Narodowym Dniu Edukacji, pełne serdeczności DZIĘKUJĘ przekazujemy dla wszystkich nauczycieli, także do pedagogów i pracowników pracujących w szkołach powiatu limanowskiego. Pozostańcie zawsze świadomi wielkiej wartości, jaką ma Wasza praca.

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content