Życzenia z okazji Dnia Sołtysa

Plakat-Życzenia dla Sołtysa

11 marca przypada w naszym kraju Dzień Sołtysa. To ogólnopolskie święto z roku na rok zyskuje coraz większą popularność. Nic dziwnego, bowiem to Sołtysi najlepiej potrafią rozpoznać potrzeby wsi i jako dobrzy gospodarze współpracują z mieszkańcami nad jak najlepszym rozwojem swojej społeczności, reprezentują jej głos i pierwsi reagują na pojawiające się wciąż nowe wyzwania.

Życzymy Sołtysom i Radom Sołeckim, a w szczególności wszystkim Sołtysom wsi na terenie Powiatu Limanowskiego, owocnej pracy samorządowej, docenienia podejmowanych działań oraz pomyślnego realizowania inicjatyw na rzecz społeczeństwa i regionu.

Powiat Limanowski zawsze docenia bardzo dobrą,  inspirująca współpracą z Sołtysami, którzy są zaangażowanymi liderami i najlepszymi rzecznikami mieszkańców lokalnej społeczności. Niech otrzymany mandat zaufania procentuje wspólnymi sukcesami całej społeczności!