Życzenia z okazji Święta Policji

Logo policja- odznaka. U góry umieszczony herb powiatu limanowksiego biały orzeł na czerownym tle z zółtym drzewm które ma 12 liści.

Z okazji Święta Policji przypadającego w dniu 24 lipca, w imieniu Zarządu i Rady Powiatu Limanowskiego, wszystkim Funkcjonariuszom i Pracownikom Cywilnym, składamy najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności, spełnienia planów i zamierzeń oraz satysfakcji z pracy zawodowej i powodzenia w życiu osobistym.

Dziękujemy za profesjonalizm i rzetelność podczas wykonywania obowiązków służbowych oraz trud i pełną zaangażowania pracę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców naszego powiatu.

Niech wykonywana przez Was praca będzie zawsze źródłem satysfakcji oraz docenienia ze strony społeczeństwa.

Zarząd powiatu limanowskiego-podpisy