Powiat Limanowski

Oficjalny portal

Wydawnictwa promocyjne

Powiat Limanowski jest współwydawcą materiałów promujących region Beskidu Wyspowego oraz Gorców. W powiatowym Centrum Informacji Turystycznej można nabyć bezpłatnie materiały informacyjne, w tym: aktualne mapy powiatu oraz małopolski, biuletyny i broszury, przewodniki turystyczne oraz wydawnictwa tematyczne takie jak  „Aktywnie spędzić czas”  lub „ Aktywnie zimą”. Wszystkie wydawnictwa są aktualizowane i na bieżąco uzupełniane.

Każdego roku wydawany jest także biuletyn powiatu limanowskiego „Wiadomości z Powiatu” zawierający przegląd najważniejszych wydarzeń dziejących się w regionie, a także przydatne informacje. Gazetka ukazuje się również w wersji on line.

Dzięki różnorodnym materiałom informacyjnym, wszyscy poszukujący wiadomości na temat przyrody, geologii, najważniejszych atrakcjach regionu czy też chcący dowiedzieć się więcej na temat jego historii i kultury mogą zaopatrzyć się w niezbędną wiedzę na interesujące tematy, jak również bezpiecznie odkrywać górskie szlaki dzięki wydawanym mapom turystycznym.

Poniżej prezentujemy przegląd najważniejszych wydawnictw promocyjnych Powiatu Limanowskiego:

Wiadomości z Powiatu

Foldery, albumy

 

 

2021-05-16 23:08:24, „Starostwo Powiatowe w Limanowej", „powiat.limanowa.pl”

ul. Józefa Marka 9
34-600 Limanowa