Pozostałe Formy Turystyki

->Turystyka ekstremalna (paintball, quady)

Wszyscy spragnieni mocnych wrażeń, łączących sobą takie dziedziny jak sport, turystykę oraz dobrą rozrywkę odnajdą w powiecie limanowskim mnóstwo miejsc i sposobów na aktywne spożytkowanie energii. Wysoki poziom adrenaliny i niezapomniane wrażenia zapewni przejażdżka quadem. Do wyboru jest wiele specjalnie wyznaczonych do jazdy quadem lub motorem szlaków, a atrakcyjne plenery i ułożenie terenu są z pewnością ich dodatkowym atutem!

Miłośnicy popularnego paintballu będą mogli spróbować sił w kolorowej bitwie w jednym z kilku ośrodków w regionie, gdzie można szaleć do woli na specjalnie przygotowanych polach oraz paintballowych torach przeszkód gdzie poszukiwacze mocnych wrażeń w każdym wieku znajdą coś ciekawego dla siebie!

Poniżej prezentujemy listę miejsc oraz lokalnych firm oferujących i organizujących możliwość aktywnego spędzenia wolnego czasu w powiecie limanowskim… z dawką adrenaliny.

->Paintball

-> Quady

 

->Turystyka wodna – Pływalnia Limanowska:

Działająca już od 10 lat Pływalnia Limanowska przyciąga zarówno mieszkańców jak i gości odwiedzających Powiat Limanowski. Można tu popływać w basenie szkoleniowo- rekreacyjnym, jest też jacuzzi, zjeżdżalnia wodna i mini basen dla najmłodszych. Oprócz tego na pływalni można skorzystać z sauny, łaźni parowej, Sali bilardowej, sali squasha, dwutorowej kręgielni oraz groty solnej. Na terenie obiektu działa również kawiarnia i sklepik sportowy.

Zapraszamy każdego do spędzenia czasu na pływalni w Limanowej. Po aktywnie spędzonym dniu: górskich wyprawach lub zimą, po narciarskich eskapadach wizyta na pływalni to świetny sposób na regenerację sił oraz relaks.

Pływalnia Limanowska
ul. Zygmunta Augusta 37
34-600 Limanowa
tel. (18) 337 01 18, 337 01 77 337 21 35
www.plywalnia.limanowska.pl
e-mail: plywalnia@powiat.limanowa.pl

Widok na Mały Basen na Pływalni Limanowskiej

image_pdfimage_print

Udostępnij

Skip to content